Sekce:

Brusle K2 s revolučním rámem

Výrobce kolečkových bruslí K2 každoročně inovuje brusle ve své nabídce o drobné nebo větší prvky přinášející především lepší provětrání bot a přesnější usazení bruslí na nohu, což je pro komfort a sportovní přesné ovládáni velice důležité.
Pro sezonu 2019 mají však kolečkové brusle K2 naprostou světovou novinku. Tou novinkou je letmé zavěšení kol a tedy jednostranný rám, který nechává z vnější strany viditelná celá kolečka nekrytá rámem, jak to bylo do roku 2018 standardní.

Tento rám má pak několik výhod oproti klasickému rámu, který je z obou stran bruslí. Vychází cca o 20% lehčí a díky zvýšené tuhosti přináší i lepší vedení kolečkových bruslí. Největším přímosem pro drtivou většinu bruslařů je však bezpochyby jeho unikátní vzhled.

Ačkoliv je tuhost i hmotnost důležitým faktorem inline bruslí, běžný bruslař asi rozdíl v tuhosti a hmotnosti nezaznamená. Bude si jen užívat parádní nový vzhled, kde vynikne zvolená barva koleček, která dodají celým bruslím opravdu unikátní vzezření.

Pokud jste fandou do sportovních novinek, netradičního vzhledu nebo nových technických řešení, pak vám modely kolečkových bruslí K2, s písmenem S v názvu, udělají určitě radost. Nový rám naleznete v modelech VO2 a tedy v nejvyšší řadě kolečkových bruslí K2. Na výběr je klasické K2 utahování Speed Lace a BOA. Dámy určitě potěší i svěží barvy modelu VO2-S 100 X PRO s Hi-Lo osazením, které snadněji dodá sportovnější postoj a přitom rychlé a parádně ovladatelné brusle.

Pro bruslaře zaměřené na rychlost a pohodlí jsou tu modely VO2-S 100 PRO a VO2-S 100 BOA. Na běžnou pohodovou vyjížďku jsou s eSkovým rámem připraveny modely Vo2-S 90 PRO M a W (pánské a dámské barvy).

Kdo by se bál letmého (jednostranného) zavěšení kol a nepřesvědčí ho ani fakt, že tento způsob se používá občas i u motorek a horských kol, nebo si jen nechce za tento unikátní rám připlatit, může stále vybírat i z běžných rámů. S nimi sice nebude oslňovat na inline stezce horkou novinkou, ale dostane i tak špičkové kolečkové brusle K2, které překvapí sportovní a přitom pohodlnou botou. Modely VO2 90 BOA M a W jsou tedy i nadále dostupné.

Diskuse
Nebyly vloženy žádné příspěvky
Přidat nový příspěvek
Jméno
Email
Text