Kolečkové brusle, které vám doporučujeme

Jak vybíráme brusle, které Vám doporučíme?
Zkráceně řečeno z naší zkušenosti coby prodejců i bruslařů a z dlouholetých zkušeností z našeho servisu bruslí, kde děláme i hodně nestandardní úpravy a opravy inline bruslí.

Jako speciálka pro bruslaře si nedovolíme doporučovat zboží jen kvůli zajímavé ceně, které však neodpovídá kvalitou zpracování a použitelností tomu lepšímu až nejlěpšímu co je na trhu v ČR.

V doporučených produktech tak naleznete sice spíše dražší zboží, zato však kvalitní a ověřené. Zároveň odstraňujeme z nabídky zboží, které se výrobcům na danou sezonu třeba nepovedlo a na které chodí více reklamací. Reklamace totiž nezatěžují jenom vás zákazníky, ale samozřejmě jsou nepříjemné i pro nás.  Každé vadné zboží nám dělá špatné jméno a v konečném důsledku je pro nás i drahé. Do doporučených výrobků tedy vybíráme velice pečlivě.

V těchto produktech tak naleznete často u nás na prodejně nejprodávanější brusle, kolečka, ložiska i další zboží, které našim zákazníkům doporučujeme nejen přes e-shop, ale i při prodeji na kamenné prodejně, kde si ho zákazníci můžou důkladně prohlédnout a často i dobře vyzkoušet a potvrdit tak náš úsudek.

Kolečkové brusle K2Dětské kolečkové brusle K2Kolečkové brusle K2Kolečkové brusle K2